Čtyři a půl tisíce voličů našeho obvodu dalo zvolením 10 zastupitelů Pirátů zelenou pro splnění jejich volebních slibů.

Takže doufám, že zastaví obstrukce zastupitelů Změny (lidovci + Starostové), kteří již několik let blokují výstavbu silničního obchvatu Komořan a tím i napojení na Pražský okruh.

Projekt připojení Prahy 12 na Pražský okruh

Určitě zahájí neprodlenou instalaci rekuperační vzduchotechniky ve všech budovách základních a mateřských škol. Ukončí tak trápení našich dětí v učebnách plných kysličníku uhličitého a prolomí nezájem zastupitelů Změny, ČSSD a Pirátů v ukončeném volebním období o vyřešení tohoto průšvihu. Peníze byly, ale pracovat se nechtělo…

Skutečnou lahůdkou bude zastavení výstavby 13patrového bytového domu na místě 4třídní mateřské školy v ulici Smotlachova v části obce Kamýk/Libuš. Tato mateřská škola byla před lety z majetku naší obce prodána do soukromých rukou. Zastupitelé Pirátů, Změny a TOP těsně před volbami místním občanům slíbili, že je nenechají v boji s developerem osamocené.

Volební program našeho sdružení Občané dvanáctky je v těchto bodech totožný. Jsme však v zastupitelstvu jenom dva. Takže jsme rádi, že nám Piráti umožní plnit náš volební program.

Ing. Svatopluk Semecký, Občané dvanáctky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain